Громадські слухання

ПРОТОКОЛ

громадських слухань під час презентації проекту містобудівної документації на місцевому рівні (розроблення генерального плану с. Вакулки Недригайлівського району Сумської області, с. Луки Недригайлівського району Сумської області, с. Віхове Недригайлівського району Сумської області)

ПРОТОКОЛ

громадських слухань під час презентації проекту містобудівної документації (Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції)

ПРОТОКОЛ

громадських слухань під час презентації проекту містобудівної документації на місцевому рівні (внесення змін до генерального плану смт. Недригайлів Сумської

області)

ПРОТОКОЛ

громадських слухань під час презентації проекту містобудівної документації на місцевому рівні (розроблення генерального плану с. Спартак, Недригайлівського району Сумської області)