Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради

Адреса: вул.Щебетунів, 7, смт Недригайлів Сумська область 42100
тел. ( 05455 ) 5-26-61

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8-00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

прийом громадян : понеділок 10.00-12.00

Положення про відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради

Структура

Плани роботи відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради

Охорона культурної спадщини

АПАРАТ ВІДДІЛУ

Прізвище, імя та по батькові

Тимченко Анна Іванівна

Начальник відділу

5-26-61

Захарченко Руслана Миколаївна

Спеціаліст відділу

5-26-61

nedrkult@ukr.net

Мережа складає 28 закладів культури: 4 комунальних заклади, 15 клубних закладів – філій, 9 бібліотечних закладів -філій.

1. Комунальний заклад "Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області" з 15 клубними закладами філіями: Тернівський міський Будинок культури, Курманівський, Іваницький, Хоружівський, Маршалівський сільські Будинки культури, Долинівський, Зеленівський, Гринівський, Кулішівський, Віхівський, Сакунихський, Червонослобідський, Березніківський, Бабівський, Мелешківський сільські клуби.

2. Комунальний заклад "Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області" з 9 сільськими бібліотеками-філіями: Тернівська селищна бібліотека, Тернівська дитяча бібліотека,Засульська, Курманівська, Сакунихська, Червонослобідська, Кулішівська, Іваницька, Хоружівська сільські бібліотеки.

3. Комунальний заклад "Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області".

4. Комунальний заклад "Тернівська дитяча школа мистецтв".

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ ЯЛИНКИ

24 грудня 2021 року на урочисте відкриття новорічної ялинки, яке відбудеться на центральній площі селища Недригайлів  о 12.00.

09:34:38 23.12.2021

РОКИ ЛЮДИНІ ДО ЛИЦЯ

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

14:15:22 29.09.2021

"ВЕСЕЛІ МУЗИКИ" ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКУ ГРОМАДУ НА ФЕСТИВАЛІ НАРОДНОЇ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Аматорський ансамбль народних музик КЗ "Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області" у складі Василя ІСКРИЦЬКОГО, Володимира МОМОТА та Віктора ПСАРЬОВА (керівник) гідно представив Недригайлівську громаду на обласному фестивалі народної інструментальної музики "Веселі музики".

16:40:22 21.09.2021

ЮВІЛЕЙ ЗЕМЛЯКА

Може, для когось 80-річний ювілей і є солідною датою, але тільки не для Івана Петровича Головченка – нашого відомого земляка.

08:45:44 05.08.2021

ЧАРІВНА МІДЬ ОРКЕСТРІВ

Духова музика – частина нашої історії. Під звуки духових оркестрів йшли на фронт, щоб відстояти мирне небо, урочисто відкривалися відбудовані, зруйновані війною об’єкти промисловості і соціальної сфери, ними насолоджувалися і під них закохувалися багато поколінь.

15:48:39 05.07.2021

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ В ТРИНАДЦЯТИЙ РАЗ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС «МИСТЕЦЬКА ПРЕМІЯ ІМЕНІ НЕСТОРА КИЗЕНКА»

Сьогодні недригайлівці та гості селища мали змогу тішитися роботами художників-земляків та молодих обдарувань на підведенні підсумків конкурсу «Мистецька премія імені Нестора Кизенка». Виставка робіт учасників конкурсу проходила в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» з 16 по 18 червня 2021року.

16:43:58 18.06.2021

ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ ВІДКРИТИЙ АКАДЕМІЧНИЙ КОНЦЕРТ КЗ «ТЕРНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАКІНЧЕННЮ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Прекрасному святу передувала розгорнута виставка робіт класу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, що вражала своєю неповторністю, самобутністю та художньою уявою, яку представили учні та випускники КЗ «Тернівська дитяча школа мистецтв».

10:58:02 08.06.2021