A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Недригайлівська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Оголошення

Розпочато благодійну акцію  «Миколай про тебе не забуде»

     Служба у справах дітей спільно з відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради запрошує всіх небайдужих людей долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та надати посильну допомогу (одяг, предмети першої необхідності, іграшки, книжки, фарби, солодощі

та ін.).

      Завдання акції: зібрати подарунки, принести свято та радість дітям, які могли б залишитися без нашої або батьківської уваги.

   Збір триває до 19 грудня 2019 року.

     Місце збору допомоги: смт Недригайлів вул. Незалежності, 2.

    Телефон для довідок: 5-28-85, 5-23-56.


До відома сільгоспвиробників

 

      Повідомляємо, що ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, з метою сприяння реалізації програм розвитку та підтримки галузі рослинництва, надає послуги  зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для національних сільськогосподарських виробників.

       Разом з цим ДП «ГрінЕнерго»  спільно з Національною академією аграрних наук України (НААНУ) проводить комплексний аналіз пропозицій на ринку добрив, перевіряє постачальників на сумлінність, походження, дату виробництва, відповідність якості, наявність на регіональних складах, строків поставки та здійснює постачання. Крім того, фахівці підприємства та НААНУ безкоштовно надають консультації для національних сільгоспвиробників щодо ефективності використання різних видів добрив, особливостей їх застосування для отримання максимального результату урожайності та прибутковості.

        Підприємство гарантує своєчаcне  постачання якісних добрив на найвигідніших умовах та можливість застосування фінансових інструментів.

         З метою подальшої співпраці, взаємодії та отримання додаткової інформації, звертатися у Міжнародний виставковий центр за адресою: 02002, м.Київ, Броварський пр-т,15 тел./факс(044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.   

    


Мінекономіки запрошує підприємства скористатися державними програмами підтримки тваринництва

Мінекономіки  трансформовано 5 програм державної підтримки тваринництва, відповідно до яких підприємства впродовж листопада та грудня цього року зможуть отримати відповідну державну допомогу.

Тож, до уваги представники бізнесу наступні програми та алгоритм отримання допомоги:

1. Компенсація відсоткової ставки  підприємствам.

Для того, щоб отримати державну допомогу за цією програмою, представникам бізнесу необхідно подати у грудні до банківських установ  відповідну заявку та документи. В свою чергу банківські установи до 10 числа подають до Мінекономіки реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію відсотків. Після цього Мінекономіки формує загальний реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію відсотків

2. Компенсація вартості об’єктів, будівництво яких профінансовано за рахунок банківських кредитів

Для участі у такій програмі підприємці у грудні подають до банківських установ заявку та документи. Банки до 10 грудня подають до Мінекономіки реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію вартості об’єктів, профінансованих  за рахунок банківських кредитів.                

Після цього Мінекономіки формує загальний реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію вартості об’єктів, профінансованих  за рахунок банківських кредитів

3. Дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Для отримання дотації  за такою програмою фізичним особам до 1 грудня необхідно подати до органів місцевого самоврядування визначені Порядком документи.                                        

Після цього органи місцевого самоврядування до 5 грудня складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, та подають структурним підрозділам ОДА.                        

Структурні підрозділи ОДА до 12 грудня формують зведену відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, та подають Мінекономіки. 

Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх спрямування структурним підрозділам ОДА для перерахунку одержувачам.

4. Часткове відшкодування вартості  будівництва чи реконструкції тваринницьких об’єктів

Щоб отримати часткове відшкодування   юридичним особам необхідно до 5 грудня подати до Мінекономіки заявку та документи.

Після цього Мінекономіки до 15 грудня проводить засідання комісії та приймає рішення про включення суб’єктів до реєстру суб’єктів господарювання, яким нараховано часткове відшкодування вартості об’єктів. Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх перерахунок одержувачам.

5. Часткове відшкодування вартості будівництва чи реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна

Щоб отримати державну підтримку сільськогосподарським товаровиробникам до 5 грудня необхідно подати до Мінекономіки заявку та документи. Після цього Мінекономіки до 15 грудня проводить засідання комісії та приймає рішення про включення товаровиробників до реєстру сільськогосподарських товаровиробників, яким нараховано часткове відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.     

Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх перерахунок одержувачам.

Зразки та форми необхідних документів для участі у державних програмах можна знайти за посиланням: http://dotacii2019.minagro.gov.ua

Також звертаємо увагу на те, що необхідно відслідковувати оновлення форм заявки для подання документів на сайті за посиланням протягом найближчого часу.


Оголошення

Недригайлівська селищна рада доводить до відома жителів смт Недригайлів, що з 21.10.2019 року відновлюється перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування «Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ» у смт Недригайлів. Графік руху залишається незмінним. За більш детальною інформацією звертатися за тел.5-57-99.

Розклад руху автобусів по маршруту

№ 1  Церква - ВПУ – Сирцех – СХТ.


  Розміщено 24.09.2019

Недригалівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами (далі - Порядок). Структура транспортних засобів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзвязку України від 12.04.2007р. № 285: на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М2 ( повна маса до 5т) та М3 (повна маса до 5т). Клас автобусів на міському маршруті – А,В,I,II. Перевезення здійснюються автобусами не нижчого класу, ніж пропонуються у конкурсі. Рекомендований рівень екологічної норми Євро-2 і вище, клас комфортності автобусів до 150 км. Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого руху з винятком форс-мажорних обставин. Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів міського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до 35% від загальної кількості. Достатня кількість автобусів визначається, як кількість необхідних для виконання перевезень та кількість резервних 10% від необхідної кількості.

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою 1 та заява у закритому конверті з позначкою 2 з часу опублікування оголошення до 17 год. 15 хв. 8 жовтня 2019 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 5-57-99, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради

 


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

         З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації , відповідно до Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Недригайлівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах з виготовлення містобудівної документації:

  • «Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Підстава для розроблення містобудівної документації Рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення «Детального плану частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Матеріали містобудівної документації для ознайомлення знаходяться за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7,  ІІ поверх та на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради (розділ: Містобудівна документація – Проекти на обговорення).

Громадські слухання відбудуться 23.10.2019 року о 10.00 у приміщенні актової зали  адмінбудинку селищної ради за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7

 


Розміщено 17.09.2019

Повідомлення про безхазяйне нерухоме майно

 

    Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради повідомляє про виявлення та взяття на облік, як безхазяйного майна: артезіанської свердловини та водонапірної вежі (вежа Рожновського) що розташовані на території Недригайлівської селищної ради, 300 метрів північніше с. Спартак, поряд з автомобільною дорогою Сміле-Беседівка-Чемоданівка О-191004.

    Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до відділу по управлінню майно та житлово-комунальним господарством Недригайлівської селищної ради з метою зняття з обліку протягом одного року з дня оприлюднення цього оголошення.


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ

                                                                                  РОЗМІЩЕНО 01.08.2019

Оголошення про проведення конкурс на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу  при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування смт Недригайлів


Відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), керуючись ст. ст. 30, 40, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Недригайлівької селищної ради оголошує конкурс на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування смт Недригайлів

  1. Організатор конкурсу - виконавчий комітет Недригайліської селищної ради.
  2. Умови проведення конкурсу додаються.
  3. Кінцевий  строк прийняття документів для участі в конкурсі – 31.08.2019р.
  4. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі – Недригайлівська селищна рада пн-чт.: 8:00 – 17:15, пт.: 8:00 – 16:00, сб. нд. – вихідний, 42100, Сумська обл., смт. Недригайлів, вул. Щебетунів,7 Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі – Недригайлівська селищна рада, пн-чт.: 8:00 – 17:15, пт.: 8:00 – 16:00.
  5. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету – Недригайлівська селищна рада, 04.09.2018р. о 14:00 год.
  6. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу -  (05455) 55799

Виконавчий комітет  Недригайлівської селищної ради

 Умови проведення конкурсу додаються


ОГОЛОШЕННЯ

Недригайлівська селищна рада проводить пошук житлових об’єктів (квартир) для придбання їх у власність дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616.

     Власників житлових об’єктів (квартир), прохання звернутись до виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради до 10 серпня 2019 року для оформлення відповідних документів.

         Довідки за телефоном: 5-23-56; 5-28-85


Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення Детального плану частини території                смт Недригайлів Сумської області обмежений вул.Заболотівка,  вул.Незалежності, вул.Спортивна для розміщення автозаправної станції» ведуться проектні роботи з проектування відповідної містобудівної документації.

             Пропозиції  щодо розвитку  вказаної території  приймаються за адресою:        42100    Недригайлівська     селищна       рада,   вул.Щебетунів,7,   смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради


 

      Енергоефективні заходи


Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з Недригайлівського селищного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Недригайлівської селищної ради.

Для участі в конкурсі суб’єкта малого підприємництва необхідно в термін до 16 лютого 2019 року подати в комунальну установу «Сумський фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030 м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com)  документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівській селищній раді на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської селищної ради  від 22.12.2017 (зі змінами) (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської селищної ради).

Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 14 березня 2019 року о 14 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул.Щебетунів,7, смт Недригайлів,42100.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. – 0542 659-117) та/або Недригайлівської селищної ради (тел. 5-57-99)


    Недригайлівська ОТГ шукає інвестора для будівництва сонячної станції на земельній ділянці пл. 1,3 га

    В Україні щорічно виробляється понад 150 млрд. кВт./год. електроенергії. Понад 50% виробляється на ТЕЦ з викопних не відновлювальних джерел енергії, 47% на АЕС, реактори яких побудовані в 1975-1985рр і вже майже вичерпали свій ресурс, і лише 1,3% за допомогою відновлювальних джерел енергії. Тому створення сонячних електричних станцій є основою енергетичної безпеки України та майбутнім енергетики. Наш проект розрахований на побудову сонячної електричної станції на площі в __ га потужністю до 15 мВт. Вартість проекту – 49,0 млн.грн. Окупність – 4-5 років. Запрошуємо інвесторів для плідної співпраці.


 


У зв’язку з закінченням строку подання  документів на посади керівників комунальних закладів Недригайлівської селищної ради, відповідно до рішення 30 сесії 7 скликання Недригайлівської селищної ради від 27.04.2018 «Про   запровадження   контрактної форми     роботи     для    керівників закладів   культури     комунальної форми власності Недригайлівської селищної ради» подаємо  матеріали кандидатів на посади директора комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області», директора комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».

Булава  М.І.

Міненко О.М.

Заварикіна С.М

Свириденко С.О.

Протокол№2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора центр культури і дозвілля


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 22.08.2018 «Про виготовлення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Недригайлівської селищної ради» ведуться проектні роботи з проектування містобудівної документації «Генеральний план суміщений з планом зонування с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки Недригайлівського району Сумської області».

             Пропозиції щодо розвитку територій с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки приймаються за адресою: 42100,  відділ містобудування, архітектури та комунального   господарства,  Недригайлівська селищна рада,  вул. Щебетунів,7,  смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


До уваги субєктів малого підприємництва!


Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з Недригайлівського селищного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Недригайлівської селищної ради.

Для участі в конкурсі суб’єкта малого підприємництва необхідно в термін до 20 жовтня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030 м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com)  документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівській селищній раді на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської селищної ради  від 22.12.2017 (зі змінами) (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської селищної ради).

Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 30 жовтня 2018 року о 14 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул.Щебетунів,7, смт Недригайлів,42100.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. – 0542 659-117) та/або Недригайлівської селищної ради ( тел. 5-57-99)


 

Розпочато благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде»

     Служба у справах дітей спільно з відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради запрошує всіх небайдужих людей долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та надати посильну допомогу (одяг, предмети першої необхідності, іграшки, книжки, фарби, солодощі

15:57 26.11.2019

Оголошення

     Недригайлівська селищна рада доводить до відома жителів смт Недригайлів, що з 21.10.2019 року відновлюється перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування «Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ» у смт Недригайлів. Графік руху залишається незмінним. За більш детальною інформацією звертатися за тел.5-57-99.

14:28 18.10.2019

Доводимо інформацію власникам квартир багатоквартирних будинків Недригайлівської селищної ради

           Відповідно до чинного законодавства України , а саме: п.6 Прикінцевих положень Закону України «Про житлово - комунальні послуги» №2189 VIII, ч.5 ст.13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відповідно до підпункту 20 пункту «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», держава делегувала повноваження органам місцевого самоврядування провести організаційні заходи щодо призначення управителя в багатоквартирні будинки в межах території Недригайлівської селищної ради.

11:21 04.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Недригайлівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах по виготовленню містобудівної документації:

08:25 20.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь