Депутатам Недригайлівської селищної ради!
Запрошуємо Вас, до активної співпраці у розробці Стратегії розвитку Недригайлівської селищної територіальної громади, яка надалі буде винесена для затвердження сесією селищної ради. Повідомляємо що у четвер, 25.07.2024 о 14 год в великому залі відбудеться обговорення пропозицій та змін до проєкту Стратегії розвитку Недригайлівської селищної територіальної громади, просимо Вас взяти участь.14:59:06 24.07.2024