A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Недригайлівська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Оголошення

Недригайлівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів


Недригайлівська  селищна рада
оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади на період проходження військової служби 
у Збройних Силах України основного працівника:

Державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг селищної ради
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності   не менше 1 року.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС нового зразка) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» (шляхом заповнення Е-декларації на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції); копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).
Документи подаються особисто в Недригайлівську селищну раду за адресою: смт Недригайлів вул. Щебетунів, 7.
Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по                         тел. 5-28-85 або 5-57-99.
 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

                                                                                                  Конкурсна     комісія


                                             Недригайлівська  селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад!


                                      Четвер – єдиний санітарний день!

 

         Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради Н А Г А Д У Є :

на виконання  «Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної ради», затверджених рішенням 48 сесії 7 скликання від 24.04.2019, щотижня в четвер проводиться єдиний санітарний день.

Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям та громадянам необхідно, дотримуючись карантинних заходів, привести в належний санітарний стан власні, закріплені та прилеглі території.

 

                                                                                          Виконавчий комітет


Графік чергування керівництва   Недригайлівської селищної ради

на 9 -  11 травня 2020 року


Про заборону функціонування ринків!

 

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 16.04.2020 року № 10 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі» заборонено функціонування ринків.


Шановні Недригайлівці!

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 з 19 березня 2020 року тимчасово припиняється маршрутне перевезення пасажирів в селищі Недригайлів!


Адміністративне управління ОТГ 

 


До відома субєктів господарювання !

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що Постановою Кабінету України від 24 січня 2020р. №28  затверджено Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Державна підтримка надається через уповноважені банки шляхом часткової компенсації процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого підприємництва, що дозволяє залучати позикові кошти на рівні від 5 до 9 відсотків річних. До вказаної програми долучилися 4 банківські установи: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк. Зазначені банки розпочали прийом заявок на одержання кредитів від підприємців та надання ним консультацій за посиланнями: https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/5_7_9cred/,https://privatbank.ua/business/5-7-9,    https://www.oschadbank.ua/ua/579.


АКЦІЯ!!!!!   «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ» 

14 ЛЮТОГОМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ

      ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

 Якщо у Вас є книги, які ви вже прочитали, або є бажання зробити добро та подарувати книги в бібліотеку - цей день для вас!!!  Долучайтеся до акції і ваша книга   стане в нагоді читачам нашої бібліотеки.

                     ДОБРІ СПРАВИ РОБИТИ ПРИЄМНО!!!

                          АКЦІЯ ДІЄ ПРОТЯГОМ ЛЮТОГО 2020 РОКУ

НАША АДРЕСА: СМТ. НЕДРИГАЙЛІВ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА,3  КЗ «НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА»


Про проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» 

    За інформацією Міністерства соціальної політики України у жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» (далі – Конкурс).
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.
Переможців визначатимуть у п`ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м. Київ навесні наступного року за звітним.
Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 01 березня  2020 року.
Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати на офіційному сайті (www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України – Лобко Оксана, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.


  Розміщено 17.12.2019

Недригалівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами (далі - Порядок). Структура транспортних засобів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзвязку України від 12.04.2007р. № 285: на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М2 ( повна маса до 5т) та М3 (повна маса до 5т). Клас автобусів на міському маршруті – А,В,I,II. Перевезення здійснюються автобусами не нижчого класу, ніж пропонуються у конкурсі. Рекомендований рівень екологічної норми Євро-2 і вище, клас комфортності автобусів до 150 км. Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого руху з винятком форс-мажорних обставин. Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів міського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до 35% від загальної кількості. Достатня кількість автобусів визначається, як кількість необхідних для виконання перевезень та кількість резервних 10% від необхідної кількості.

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою 1 та заява у закритому конверті з позначкою 2 з часу опублікування оголошення до 16 год. 00 хв. 27 грудня 2019 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 16 січня 2020 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 5-57-99, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


06.12.2019

Недригайлівська  селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу земельних відносин селищної ради

Кваліфікаційні вимоги:

громадянство України, вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років; навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

 Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС нового зразка) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» (шляхом заповнення Е-декларації на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції); копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Документи подаються особисто в Недригайлівську селищну раду за адресою: смт Недригайлів вул. Щебетунів, 7.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по                         тел. 5-28-85 або 5-57-99.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурсна комісія

 


До відома сільгоспвиробників

 

      Повідомляємо, що ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, з метою сприяння реалізації програм розвитку та підтримки галузі рослинництва, надає послуги  зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для національних сільськогосподарських виробників.

       Разом з цим ДП «ГрінЕнерго»  спільно з Національною академією аграрних наук України (НААНУ) проводить комплексний аналіз пропозицій на ринку добрив, перевіряє постачальників на сумлінність, походження, дату виробництва, відповідність якості, наявність на регіональних складах, строків поставки та здійснює постачання. Крім того, фахівці підприємства та НААНУ безкоштовно надають консультації для національних сільгоспвиробників щодо ефективності використання різних видів добрив, особливостей їх застосування для отримання максимального результату урожайності та прибутковості.

        Підприємство гарантує своєчаcне  постачання якісних добрив на найвигідніших умовах та можливість застосування фінансових інструментів.

         З метою подальшої співпраці, взаємодії та отримання додаткової інформації, звертатися у Міжнародний виставковий центр за адресою: 02002, м.Київ, Броварський пр-т,15 тел./факс(044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.   

    


Мінекономіки запрошує підприємства скористатися державними програмами підтримки тваринництва

Мінекономіки  трансформовано 5 програм державної підтримки тваринництва, відповідно до яких підприємства впродовж листопада та грудня цього року зможуть отримати відповідну державну допомогу.

Тож, до уваги представники бізнесу наступні програми та алгоритм отримання допомоги:

1. Компенсація відсоткової ставки  підприємствам.

Для того, щоб отримати державну допомогу за цією програмою, представникам бізнесу необхідно подати у грудні до банківських установ  відповідну заявку та документи. В свою чергу банківські установи до 10 числа подають до Мінекономіки реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію відсотків. Після цього Мінекономіки формує загальний реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію відсотків

2. Компенсація вартості об’єктів, будівництво яких профінансовано за рахунок банківських кредитів

Для участі у такій програмі підприємці у грудні подають до банківських установ заявку та документи. Банки до 10 грудня подають до Мінекономіки реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію вартості об’єктів, профінансованих  за рахунок банківських кредитів.                

Після цього Мінекономіки формує загальний реєстр суб’єктів господарювання, які набули право на компенсацію вартості об’єктів, профінансованих  за рахунок банківських кредитів

3. Дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Для отримання дотації  за такою програмою фізичним особам до 1 грудня необхідно подати до органів місцевого самоврядування визначені Порядком документи.                                        

Після цього органи місцевого самоврядування до 5 грудня складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, та подають структурним підрозділам ОДА.                        

Структурні підрозділи ОДА до 12 грудня формують зведену відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, та подають Мінекономіки. 

Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх спрямування структурним підрозділам ОДА для перерахунку одержувачам.

4. Часткове відшкодування вартості  будівництва чи реконструкції тваринницьких об’єктів

Щоб отримати часткове відшкодування   юридичним особам необхідно до 5 грудня подати до Мінекономіки заявку та документи.

Після цього Мінекономіки до 15 грудня проводить засідання комісії та приймає рішення про включення суб’єктів до реєстру суб’єктів господарювання, яким нараховано часткове відшкодування вартості об’єктів. Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх перерахунок одержувачам.

5. Часткове відшкодування вартості будівництва чи реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна

Щоб отримати державну підтримку сільськогосподарським товаровиробникам до 5 грудня необхідно подати до Мінекономіки заявку та документи. Після цього Мінекономіки до 15 грудня проводить засідання комісії та приймає рішення про включення товаровиробників до реєстру сільськогосподарських товаровиробників, яким нараховано часткове відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.     

Мінекономіки впродовж 5 днів затверджує розподіл коштів та забезпечує їх перерахунок одержувачам.

Зразки та форми необхідних документів для участі у державних програмах можна знайти за посиланням: http://dotacii2019.minagro.gov.ua

Також звертаємо увагу на те, що необхідно відслідковувати оновлення форм заявки для подання документів на сайті за посиланням протягом найближчого часу.


Оголошення

Недригайлівська селищна рада доводить до відома жителів смт Недригайлів, що з 21.10.2019 року відновлюється перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування «Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ» у смт Недригайлів. Графік руху залишається незмінним. За більш детальною інформацією звертатися за тел.5-57-99.

Розклад руху автобусів по маршруту

№ 1  Церква - ВПУ – Сирцех – СХТ.


  Розміщено 24.09.2019

Недригалівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами (далі - Порядок). Структура транспортних засобів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзвязку України від 12.04.2007р. № 285: на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М2 ( повна маса до 5т) та М3 (повна маса до 5т). Клас автобусів на міському маршруті – А,В,I,II. Перевезення здійснюються автобусами не нижчого класу, ніж пропонуються у конкурсі. Рекомендований рівень екологічної норми Євро-2 і вище, клас комфортності автобусів до 150 км. Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого руху з винятком форс-мажорних обставин. Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів міського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до 35% від загальної кількості. Достатня кількість автобусів визначається, як кількість необхідних для виконання перевезень та кількість резервних 10% від необхідної кількості.

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою 1 та заява у закритому конверті з позначкою 2 з часу опублікування оголошення до 17 год. 15 хв. 8 жовтня 2019 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 5-57-99, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради

 


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

         З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації , відповідно до Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Недригайлівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах з виготовлення містобудівної документації:

  • «Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Підстава для розроблення містобудівної документації Рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення «Детального плану частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Матеріали містобудівної документації для ознайомлення знаходяться за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7,  ІІ поверх та на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради (розділ: Містобудівна документація – Проекти на обговорення).

Громадські слухання відбудуться 23.10.2019 року о 10.00 у приміщенні актової зали  адмінбудинку селищної ради за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7

 


Розміщено 17.09.2019

Повідомлення про безхазяйне нерухоме майно

 

    Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради повідомляє про виявлення та взяття на облік, як безхазяйного майна: артезіанської свердловини та водонапірної вежі (вежа Рожновського) що розташовані на території Недригайлівської селищної ради, 300 метрів північніше с. Спартак, поряд з автомобільною дорогою Сміле-Беседівка-Чемоданівка О-191004.

    Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до відділу по управлінню майно та житлово-комунальним господарством Недригайлівської селищної ради з метою зняття з обліку протягом одного року з дня оприлюднення цього оголошення.


 


ОГОЛОШЕННЯ

Недригайлівська селищна рада проводить пошук житлових об’єктів (квартир) для придбання їх у власність дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616.

     Власників житлових об’єктів (квартир), прохання звернутись до виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради до 10 серпня 2019 року для оформлення відповідних документів.

         Довідки за телефоном: 5-23-56; 5-28-85


Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення Детального плану частини території                смт Недригайлів Сумської області обмежений вул.Заболотівка,  вул.Незалежності, вул.Спортивна для розміщення автозаправної станції» ведуться проектні роботи з проектування відповідної містобудівної документації.

             Пропозиції  щодо розвитку  вказаної території  приймаються за адресою:        42100    Недригайлівська     селищна       рада,   вул.Щебетунів,7,   смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради


 

      Енергоефективні заходи


Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з Недригайлівського селищного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Недригайлівської селищної ради.

Для участі в конкурсі суб’єкта малого підприємництва необхідно в термін до 16 лютого 2019 року подати в комунальну установу «Сумський фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030 м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com)  документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівській селищній раді на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської селищної ради  від 22.12.2017 (зі змінами) (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської селищної ради).

Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 14 березня 2019 року о 14 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул.Щебетунів,7, смт Недригайлів,42100.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. – 0542 659-117) та/або Недригайлівської селищної ради (тел. 5-57-99)


    Недригайлівська ОТГ шукає інвестора для будівництва сонячної станції на земельній ділянці пл. 1,3 га

    В Україні щорічно виробляється понад 150 млрд. кВт./год. електроенергії. Понад 50% виробляється на ТЕЦ з викопних не відновлювальних джерел енергії, 47% на АЕС, реактори яких побудовані в 1975-1985рр і вже майже вичерпали свій ресурс, і лише 1,3% за допомогою відновлювальних джерел енергії. Тому створення сонячних електричних станцій є основою енергетичної безпеки України та майбутнім енергетики. Наш проект розрахований на побудову сонячної електричної станції на площі в __ га потужністю до 15 мВт. Вартість проекту – 49,0 млн.грн. Окупність – 4-5 років. Запрошуємо інвесторів для плідної співпраці.


 


У зв’язку з закінченням строку подання  документів на посади керівників комунальних закладів Недригайлівської селищної ради, відповідно до рішення 30 сесії 7 скликання Недригайлівської селищної ради від 27.04.2018 «Про   запровадження   контрактної форми     роботи     для    керівників закладів   культури     комунальної форми власності Недригайлівської селищної ради» подаємо  матеріали кандидатів на посади директора комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області», директора комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».

Булава  М.І.

Міненко О.М.

Заварикіна С.М

Свириденко С.О.

Протокол№2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора центр культури і дозвілля


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 22.08.2018 «Про виготовлення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Недригайлівської селищної ради» ведуться проектні роботи з проектування містобудівної документації «Генеральний план суміщений з планом зонування с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки Недригайлівського району Сумської області».

             Пропозиції щодо розвитку територій с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки приймаються за адресою: 42100,  відділ містобудування, архітектури та комунального   господарства,  Недригайлівська селищна рада,  вул. Щебетунів,7,  смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


До уваги субєктів малого підприємництва!


Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з Недригайлівського селищного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Недригайлівської селищної ради.

Для участі в конкурсі суб’єкта малого підприємництва необхідно в термін до 20 жовтня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030 м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com)  документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівській селищній раді на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської селищної ради  від 22.12.2017 (зі змінами) (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської селищної ради).

Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 30 жовтня 2018 року о 14 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул.Щебетунів,7, смт Недригайлів,42100.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. – 0542 659-117) та/або Недригайлівської селищної ради ( тел. 5-57-99)


 

Відбудеться мистецька премія імені Нестора Кизенка

   З метою заохочення талановитих представників творчої інтелігенції, популяризації кращих творів сучасного українського образотворчого мистецтва, підтримки талантів Недригайлівщини та увічнення пам’яті видатного художника  в 2011 році громадською організацією «Недригайлівське земляцтво в м. Київ» заснована мистецька премія імені Нестора Кизенка, яка дає змогу ознайомитися з творчістю земляків- художників, відкрити нові імена, побачити творчий доробок митців та долучитися до невичерпних глибин образотворчого мистецтва.

14:09:04 26.08.2020

Увага! Конкурс!

   Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

11:08:17 03.07.2020

Щодо змін в законодавстві!

   На виконання листа Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, селищна рада повідомляє про набрання чинності Закону України від 29 жовтня 2019 року № 233-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

08:54:10 28.02.2020

Розпочато благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде»

     Служба у справах дітей спільно з відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради запрошує всіх небайдужих людей долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та надати посильну допомогу (одяг, предмети першої необхідності, іграшки, книжки, фарби, солодощі

15:57:54 26.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь