До відома депутатів селищної ради - скликається 30-та сесія селищної ради сьомого скликання

Дата: 19.04.2018 16:12

До відома депутатів селищної ради!

27 квітня 2018 року о 10 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради скликається тридцята сесія селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про контроль за використанням та охороною земель на території Недригайлівської селищної ради.
  2. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради».
  3. Про прийняття об’єктів нерухомого майна у комунальну власність Недригайлівської селищної територіальної громади.
  4. Про прийняття об’єктів нерухомого майна у комунальну власність Недригайлівської селищної територіальної  громади.
  5. Про прийняття об’єкта нерухомого майна громадського будинку «гараж  відділу культури» у комунальну власність Недригайлівської  селищної територіальної  громади.
  6. Про прийняття Недригайлівської  дитячої  музичної  школи   у комунальну власність Недригайлівської  селищної  територіальної громади.
  7. Про зміну засновника комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської районної ради Сумської області» та затвердження статуту.
  8. Про створення комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської  селищної ради Сумської області».
  9. Про створення комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».
  10. Про запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Недригайлівської селищної ради.
  11. Про затвердження Положень про клубні та бібліотечні заклади Недригайлівської селищної ради.
  12. Про постановку на баланс громадських колодязів.
  13. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  14. Про припинення права постійного користування земельними ділянками відділу освіти Недригайлівської РДА.
  15. Про надання права постійного користування земельними ділянками відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.
  16. Про звернення ГУ Держгеокадастру у Сумській області.
  17. Про звернення відділу у Недригайлівському районі ГУ Держгеокадастру у Сумській області.
  18. Про звернення відділу у Недригайлівському районі ГУ Держгеокадастру у Сумській області.
  19. Про звернення відділу у Недригайлівському районі ГУ Держгеокадастру у Сумській області.
  20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Бордуну В.І.
  21. Про затвердження гр. Кіяшку Д.М. технічної документації із землеустрою та внесенні змін у рішення Недригайлівської селищної ради від 16.12.1993 № 109.
  22. Про надання гр. Шаповалу О.П. безоплатно у власність земельної ділянки.
  23. Про надання гр. Таценко В.М. безоплатно у власність земельних  ділянок.
  24. Про надання дозволу Гордієнко О. А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  25. Про надання дозволу Васильківській О.Й на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  26. Про надання дозволу Кардаш О. А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  27. Про надання дозволу гр. Логвиненку Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  28. Про надання дозволу гр. Козаковій Л.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  29. Про надання дозволу гр. Вольченко Л.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  30. Про припинення права користування та вилучення земельної ділянки у гр. Яковенко Н.Є.
  31. Про звернення громадян щодо надання довідок про членство в ОСГ.
  32. Інші питання.
  33. Фото без опису