Засідання президії районної ради ветеранів

Дата: 20.04.2018 14:11

20 квітня у приміщенні районного військомату  відбулося засідання президії районної ради ветеранів. Головними питаннями стали питання про стан виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення ветеранів праці та дітей війни, ветеранів військової служби та інших силових структур та своєчасне проведення перерахунку пенсій», «Про стан підготовки та святкування 73-ї річниці Перемоги у другій світовій війні».

Також члени президії обговорили питання фінансування Недригайлівської організації ветеранів, розглянули інші питання.  З метою надання консультативної допомоги, у засіданні президії взяли участь начальник Недригайлівського об’єднаного Пенсійного фонду України Ємець О.В., спеціаліст з питань соціального захисту Недригайлівської селищної ради Волошко Л.Д. Виступаючи перед присутніми, Леніна Дмитрівна озвучила основні заходи, заплановані Недригайлівською селищною радою до Дня Перемоги.