Недригайлівська  селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 11.05.2018 13:16

Недригайлівська  селищна рада
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Спеціаліста відділу з питань культури, релігій та туризму
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта  відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше  1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах  не менше 3 років; навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.
 Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС нового зразка) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» (шляхом заповнення Е-декларації на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції); копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).
Документи подаються особисто в Недригайлівську селищну раду за адресою: смт. Недригайлів вул. Щебетунів, 7.
Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по                         тел.  5-57-99.
 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
    Конкурсна комісія