Пам'ять про них збережуть обеліски

Дата: 11.05.2018 13:24

«Пам'ять  про  них  збережуть  обеліски», - під  такою  назвою 9  травня  біля  пам’ятника  загиблим  воїнам   у  с.    Маршали  пройшов  мітинг – реквієм,  присвячений  73- й  річниці  перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій   війні. Після  виступу  в.о.старости   Маршалівського старостинського округу  Дяченко  В.  І., покладання  квітів, скорботної  хвилини  мовчання,  настоятель  Гринівської  церкви отець  Філарет  відслужив  панахиду  за  загиблими  воїнами.

Далі  заходи  продовжилися    концертом, який  підготували  учасники  вокального  жіночого  ансамблю  Маршалівського  СБК. У  ході  програми  перед присутніми  виступили  в.о. старости  Дяченко  В.  І., голова  ветеранської  організації  с. Маршали  Гнатенко  М.І., керуючий  філією «Маршали»  ТОВ «Агро-Поліс»  Дробілко  М.І.

У  сільській  бібліотеці  бібліотекарем  Чорноштан  Н.І.  була  розгорнута  виставка  літератури, присвячена Дню перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій   війні.

Приємним  для  всіх  маршалівців  було  забезпечення  на  урочистостях  «безсмертного  полка»  (фото  загиблих, померлих, які  несли  в руках  діти, жителі  села).

Напередодні  свята  в.о. старости Дяченко   В.І. відвідала  оселі  учасників  війни, вручила  їм  продуктові  набори, які  надав  депутат  Недригайлівської селищної  рад  Постіл П.І. Керуючий  філією  «Маршали» ТОВ «Агро-Поліс»  Дробілко  М. І.  особисто  вітав та  надав  матеріальну допомогу  воїнам-афганцям   і учасникам АТО.

Директор  Маршалівського  сільського  будинку  культури     Недригайлівської  селищної  ради  Москаленко Г.Я.