До відома депутатів селищної ради - скликається 31 сесія селищної ради сьомого скликання

Дата: 14.05.2018 08:33

До відома депутатів селищної ради!

24 травня 2018 року о 10 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради скликається тридцять перша сесія селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2018 року.
  2. Про внесення доповнень до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради.
  3. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Недригайлівської селищної територіальної громади вуличного освітлення с.Маршали.
  4. Про виділення коштів з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень.
  5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  6. Про внесення змін та доповнень у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік.
  7. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Недригайлівської селищної територіальної громади обладнання вуличного освітлення с.Зелене, с.Чемоданівка, с.Клин.
  8. Про надання дозволу Недригайлівському районному військовому комісаріату на проведення поточного ремонту орендованих приміщень за адресою вул. Щебетунів, 7, смт Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області.
  9. Про внесення зміни у рішення 7-ї сесії Недригайлівської селищної ради від 06.04.2017 «Про включення земельної ділянки комунальної власності в перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами».
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель по вул. Незалежності в смт Недригайлів.
  11. Про продаж нерухомого майна комунальної власності через аукціон.
  12. Про внесення зміни у пункт 1 рішення 25 сесії Недригайлівської селищної ради від 29.01.2018 «Про поновлення договору оренди землі з ПАТ «Укрпошта.
  13. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.
  14. Про передачу в оренду ФГ «Посулля» неуспадкованих земельних ділянок, розташованих на території Кулішівського старостинського округу.
  15. Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Діамант-Агро.
  16. Про передачу в оренду ТОВ «Нива 2015» неуспадкованих земельних ділянок, розташованих на території Кулішівського старостинського округу.
  17. Про передачу в оренду ТОВ «ВНС Агроінвест» неуспадкованих земельних ділянок, розташованих на території Кулішівського старостинського округу.
  18. Про надання гр. Онопрієнку В.П. безоплатно у власність земельних ділянок.
  19. Про надання гр. Куріцькому Р.В. безоплатно у власність земельної ділянки.
  20. Про надання дозволу гр. Близнюку О.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок..
  21. Інші питання.
  1. Повідомлення про скликання тридцять першої сесії Недригайлівської селищної ради сьомого скликання оприлюднити на офіційному веб-сайті Недригайлівської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                              І.В.Остапчук