Сумська область, Роменський район

ФК Недригайлів у фіналі Кубку району

Дата: 15.05.2018 08:55
Кількість переглядів: 711

13 травня у селі Іваниця відбувся матч-відповідь півфіналу Кубку Недригайлівського району з футболу 2018 року між командами «ФК Недригайлів» та «ФК Червона Слобода». З перших хвилин матчу на футбольному полі розпочалася запекла боротьба між суперниками, кожен з яких намагався продемонструвати якомога результативнішу гру.

Футболісти обох команд порадували глядачів та вболівальників безліччю красивих пасів та ударів по воротам суперника. Проте фортуна цього дня була на боці недригайлівців: забивши у першому таймі два голи і не пропустивши в свої ворота жодного,  вони у другому таймі завершили розгром супротивника з нетиповим як для футболу рахунком – 9:0. Перемогли сильніші, та все ж треба віддати належне й грі слобожан – їх команда жодного разу не здала свої ворота «без бою» і сама постійно контратакувала своїх візаві. До фіналу Кубку, таким чином, за результатами двох зіграних матчів вийшла команда «ФК Недригайлів» Недригайлівської селищної ради. За футбольний Кубок Недригайлівського району вона буде боротися з футбольною командою з Тернів, фінальний матч відбудеться на День молоді.