У Недригайлові працювали водолази

Дата: 30.05.2018 14:26

Недригайлівська селищна рада щороку залучає відповідних спеціалістів для розчищення місця масового відпочинку населення на водному об’єкті річці Сула і цей рік не став винятком.

Сьогодні спеціалістами Міжрегіонального центру швидкого реагування  ДСНС України здійснено обстеження акваторії дна місця масового відпочинку населення на водному об’єкті річці Сула поблизу КСК Колос.

З дна річки було піднято небезпечні предмети, такі як скло від пляшок, дерев’яні конструкції з цвяхами та інше. Також було здійснено розчищення  місця відпочинку від кропивки та іншої порослі, що значною мірою створювало перешкоду для купання.

Селищною радою також проводяться заходи щодо відновлення пошкоджених цьогорічним льодоходом пляжних місточків на місці відпочинку на річці Сула.