Дитинство моє кольорове

Дата: 04.06.2018 15:57

З нагоди  Дня захисту дітей 4 червня у бібліотеці для дітей КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека» відбулось свято дитинства «Дитинство моє кольорове». Переглядаючи презентацію «Казки читай, порушень не допускай!»,  маленькі користувачі на прикладах героїв казок та мультфільмів дізналися про свої права та обов’язки.

Бо саме казка нас вчить протистояти злу і творити добро. Розглядаючи ситуації, у які потрапляли казкові герої, діти визначали, яке право визначене Конвенцією про права дитини було порушено та зрозуміли, що правові знання потрібні всім і завжди. А їхнім завданням є поведінка, яка не порушує прав і не шкодить оточуючим. Для дорослих же це свято є нагадуванням  про необхідність захищати дитячі права, робити все необхідне для того, щоб усі діти росли здоровими, радісними і розумними, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали справжніми громадянами своєї країни. Адже саме в своїх дітях ми  бачимо здійснення своїх мрій і надій.