Зустріч з музикою

Дата: 14.06.2018 09:26

З метою поширення музичного мистецтва, шанобливого ставлення до естетичних цінностей, 13 червня з учнями пришкільного відпочинкового табору «Веселка» Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ бібліотекарем  Іваницької сільської бібліотеки Лиман О.П.  було підготовлено та проведено пізнавально – розважальний ранок «Музика – загальна мова людства».

Юні читачі з задоволенням взяли участь в музичній  ерудит -вікторині «Хочу стати знавцем музики».  А музичні ігри «Вгадай мелодію», «Згадай найбільше пісень», «Ой, яка господарочка» дозволили розкрити свої музичні здібності. Чудовий музичний супровід забезпечив художній керівник Іваницького СБК Псарьов В.Г.  У приміщенні бібліотеки було розгорнуто книжкову виставку «Мелодії чарівні звуки» та проведено бібліографічний огляд літератури.

Усі учасники отримали велике задоволення та чудовий заряд бадьорого настрою.