До відома депутатів селищної ради - скликається 32 сесія селищної ради сьомого скликання

Дата: 18.06.2018 13:37

26 червня 2018 року о 10 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради скликається тридцять друга сесія селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
  2. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.
  3. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  4. Про встановлення плати за землю на території Недригайлівської селищної ради.
  5. Про затвердження Положення про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради.
  6. Про затвердження Положення про конкурсний відбір на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр Недригайлівської селищної ради».
  7. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
  8. Про встановлення розміру допомоги на поховання.
  9. Про внесення змін та доповнень у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік.
  10. Про внесення змін до рішення 12 сесії 8 скликання від 29.06.2017 «Про селищну комплексну Програму «Правопорядок на 2017-2020 роки».
  11. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради».
  12. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  13. Про преміювання Недригайлівського селищного голови.
  14. Про списання майна - городочної площадки, що перебуває на балансі комунального закладу Недригайлівської селищної ради « Культурно – спортивний комплекс «Колос».
  15. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами.
  16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги.
  17. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги.
  18. Про проведення інвентаризації земель в смт Недригайлів (частина вулиці Сумська від вул. Шевченка до вул. Зарудка).
  19. Про надання ТОВ АФ «Хоружівка» в оренду земельної ділянки.
  20. Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Агробізнес ТСК».
  21. Про надання Федині С.І. в оренду земельної ділянки.
  22. Про надання дозволу КЗ «Недригайлівський КСК «Колос» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  23. Про надання дозволу ТОВ АФ «Хоружівка» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  24. Про надання дозволу гр. Фабриці О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  25. Про надання гр. Токаренку С.М. безоплатно у власність земельних ділянок.
  26. Про затвердження технічної документації із землеустрою                              гр. Удовиченко Л.В та внесення змін у рішення Недригайлівської селищної ради від 16.12.1993 № 109.
  27. Про затвердження технічної документації із землеустрою                      гр. Білоусу В.В. та Луценко О.В. та внесення змін у рішення Недригайлівської селищної ради від 18.11.1993 № 96.
  28. Про припинення права користування та вилучення земельної ділянки у гр. Слиш В.І.
  29. Про звернення громадян щодо надання довідок про відсутність членства в ОСГ.
  30. Про звернення громадян.
  31. Про заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій.
  32. Інші питання.