СТРАХУВАННЯ МАЙНА

Дата: 21.06.2018 10:49

СТРАХУВАННЯ МАЙНА

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що з метою страхування майна фізичних та юридичних осіб на випадок стихійних лих, які все частіше відбуваються в природі і приводять до значних втрат майна страхова компанія НАСК «ОРАНТА» здійснює страхування майна фізичних та юридичних осіб по всій території України.

НАСК «ОРАНТА» - найбільша страхова компанія в Україні, працює на страховому ринку майже 100 років, представлена у всіх районних центрах Сумської області, сумлінно виконує свої зобов’язання перед страхувальниками.

По питанням страхування майна звертатися за адресою: вул. Засумська, 3, м. Суми, 400030, тел./факс +38 (0542) 61-13-76, 0800-50-05-05, e-mail: dir@sm.oranta.ua, сайт: https://oranta.ua.

Спеціаліст сектору з питань НС

та ЦЗ Віталій Клименко