Згадай, Україно, вогненні роки

Дата: 23.06.2018 08:43

22 червня 1941 року є однією з трагічних сторінок історії українського народу.  До Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у комунальному закладі   «Недригайлівська публічна бібліотека» оформлено книжкову виставку –  роздум   «Згадай, Україно, вогненні роки!», яку бібліотека пропонує до уваги користувачів.

На виставці експонуються історичні матеріали, що висвітлюють причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій ХХ століття – Другої світової війни. Історію найкривавішої в історії людства війни зафіксовано у наукових працях, архівних і музейних документах, фотографіях, плакатах воєнного і повоєнного часів, у спогадах учасників, а також відтворено у художніх, літературних творах, кінострічках. Частина з таких художніх та документальних творів і представлена на виставці у бібліотеці.