Випускні вечори у загальноосвітніх закладах громади

Дата: 25.06.2018 15:27

Випускний вечір! Свято,  що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято,  в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Залишився позаду казково незвіданий світ пізнання. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

22, 23 та 24 червня у Гринівському НВК, Недригайлівській СЗОШ та Хоружівському НВК  Недригайлівської  селищної ради відбулися випускні вечори. Атестати про повну загальну середню освіту отримали 42 випускники. У Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів 20 випускників нагороджені грамотами за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.

Попереду у випускників - вступ до омріяного вузу, нові знайомства та цікаве студентське життя. То ж нехай воно буде щасливим!