Жителька Недригайлова відзначила своє 90-річчя

Дата: 16.07.2018 08:14

13 липня відзначила свій 90-й день народження жителька смт Недригайлів, ветеран праці Гордієнко Галина Тарасівна.

Цього дня  голова ради Недригайлівської організації ветеранів Кріпак В.Я. та  керуюча справами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Шевченко Ю.В. відвідали і привітали Галину Тарасівну з ювілеєм.

Гордієнко Г.Т. має близько 50 років стажу, половину з якого пропрацювала у  колгоспі, а іншу половину – у місцевій будівельній організації. Своїми руками, виконуючи важку роботу, брала участь у будівництві Недригайлівського ВПУ, колишнього кінотеатру, районного суду та інших організацій, які будувалися у той час. За досягнення в роботі нагороджена багатьма грамотами керівництва організацій, у яких працювала. Незважаючи на те, що проживає сама, Галина Тарасівна оточена увагою та любов’ю близьких і сусідів, бо, незважаючи на вік, має веселу вдачу, відкрите серце, щира,  компанійська та доброзичлива.

Виконавчий комітет та депутатський корпус Недригайлівської селищної ради приєднуються до  привітань та бажають ювілярці міцного здоров’я, мирного неба над головою та усіляких гараздів!