Відбулися засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради

Дата: 25.07.2018 11:21

Напередодні тридцять четвертої сесії Недригайлівської селищної ради відповідно до Регламенту роботи відбулися засідання постійних комісій.

24 липня – засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Сергієнко В.Г., Сердюк Ю.А., Гасенко Т.А.), у роботі якої також взяли участь члени постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту Лиман В.О., Петльований О.Д.

25 липня – спільне засідання постійних комісій з питань підприємництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг (Авраменко А.П., Заїка О.М., Захарченко В.Г., Каліновський О.М.), з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності (Бордун В.І., Волков В.І., Придуха М.І.), з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології (Яценко Ю.Б., Кущ А.І., Клименко В.В.).

У процесі роботи депутати погодили дванадцять проектів рішень та доповнили проект порядку денного одним питанням.

Члени комісій активно обговорили проект Статуту Недригайлівської селищної територіальної громади, який виноситься на затвердження після громадських слухань, що відбулися 19.06.2018.

Також члени комісій погодили затвердження переліку проектів, які фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Недригайлівської селищної ради, внесення змін та доповнень у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік, виділення коштів з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень, внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, затвердження загального переліку виконавчих органів селищної ради, загальної структури, чисельності та штатів апарату селищної ради та її виконавчих органів в новій редакції, затвердження Положення про відділ праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради та ін.

Пленарне засідання відбудеться 26 липня 2018 року о 10.00 год.