Для вас, дорогі, звучать ці пісні!

Дата: 30.07.2018 14:18

Українці мають багату пісенну спадщину, співають українські народні, сучасні, патріотичні пісні і в містах, і в маленьких селах.  Мабуть не знайти в Україні села, де б не було художньої самодіяльності.  Аматори Іваницького СБК  - серед кращих у районі. Це згуртований, дружній, активний, високопрофесійний колектив вокального жіночого ансамблю «Оксамит» та учаснивів художньої самодіяльності Іваницького старостинського округу.

Вони постійно збагачують свій репертуар, на всі свята організовують для односельців концерти, їх часто запрошують  в інші села району та за його межі. 28 липня наші артисти відвідали с. Горькове Червонослобідської сільської ради і привітали жителів з Днем села яскравою концертною програмою та продемонстрували свої творчі вміння.

З великим захопленням глядачі сприйняли виступ вокального жіночого ансамблю «Оксамит», іскристий гумор у виконанні Олійник В. та Прохненко О., художнє читання Дяченко В.

Іваницькі артисти не уявляють свого життя без пісні, знаходять можливість співати та дарувати людям святковий настрій. Залишається лише побажати  їм успіхів та натхнення в добрій справі пропаганди  української пісенної творчості.