Дитячий футбол

Дата: 07.08.2018 15:23

7 серпня завершилося проведення першості селища Недригайлів з дитячого футболу 2018 року серед вуличних команд. Матчі першості відбувалися на футбольному полі КСК «Колос» в Недригайлові.

У змаганнях брали участь команди гравців  віком до 16 років. Всі учасники намагалися продемонструвати якомога ефективнішу й ефектнішу гру та досягти якнайкращих результатів. Після тривалої запеклої боротьби фортуна посміхнулася команді «Зоря», яка й виборола за результатами проведених ігор та кількістю забитих м’ячів перше місце.  Серед юних футболістів було визначено також переможців у номінаціях «Кращий воротар», «Кращий бомбардир» та «Кращий гравець» - ними стали відповідно Ващенко Олександр, Акімов Костянтин та Науменко Дмитро. Переможці першості нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради та пам’ятними призами-подарунками. Та головною й найвагомішою нагородою стала все ж та маса позитивних емоцій і спортивного азарту, яка була отримана учасниками під час проведених матчів першості.