Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради

Дата: 17.08.2018 13:35

17 серпня в адмінбудинку Недригайлівської селищної ради відбулося розширене засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради з залученням представників відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, Недригайлівського відділення поліції Роменського відділу поліції,  представників старостинських округів, Недригайлівського центру первинної медико-санітарної допомоги та ін.

На   засіданні розглядалося питання  про додаткові заходи щодо захисту законних прав та інтересів дітей. Присутні обговорили ряд найбільш болючих питань стосовно захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Були надані пропозиції стосовно вирішення проблемних питань, які виникають в дитячому середовищі, запобіганню дитячій бездоглядності та безпритульності тощо.

Комісією з питань захисту прав дитини були затверджені додаткові заходи щодо захисту законних прав та інтересів дітей, за які члени Комісії проголосували одноголосно.

Начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради Світлана Сопік