Солодкий хліб, свята земля

Дата: 20.08.2018 15:11

Наш спільний дім – це наше  рідне село зі своїми законами і традиціями, зі своїм особливим мікрокліматом. Доброю традицією стало святкування  Дня села в маленькому селі Віхове, яке налічує трохи більше трьохсот жителів. Та всі вони дружні, наче одна сім’я,  разом працюють і разом відпочивають.

18 серпня тут відбулося театралізоване дійство  «Село – одвічні дві любові, солодкий хліб, свята земля...»

Традиційно, як символ гостинності, місцеві господині спекли  запашний коровай, який вручили Недригайлівському селищному голові  Остапчуку І.В. Ігор Вікторович  привітав присутніх зі святом,  побажав селу розквіту, міцного здоров’я, добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе, у свої можливості.

За активну життєву позицію та з нагоди Дня села селищний голова  нагородив  жителів села Віхове: Івана Григоровича Голованя, Валентину Іванівну Донець, Віталіну Михайлівну Кіяшко, Марію Василівну Васильківську, Аллу Миколаївну Волохову.

Чудову святкову програму подарували учасники художньої самодіяльності Іваницького сільського будинку культури та КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля». Натхненно виступав  аматорський жіночий вокальний   ансамбль «Оксамит», радували своїм співом окремі солісти, гумористи.

Урочистості дійства додав аматорський  духовий оркестр «Мамонт Бенд» КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля».

Гості свята мали змогу зробити фото напам’ять на організованій фотозоні  «Я люблю Віхове».

Оригінальним жанром розвеселив присутніх гість з міста Суми Григорій Заїка.

Свято  продовжилося  запальною дискотекою, вогняним дощиком та святковим феєрверком за підтримки Недригайлівського селищного голови І.В.Остапчука.