Наші артисти звеселяли Біжівку

Дата: 21.08.2018 11:18

19 серпня Чудовою концертною програмою привітав жителів села Біжівка  Буринського району з Днем села вокальний жіночий ансамбль «Оксамит» та учасники художньої самодіяльності Іваницького старостинського округу.

Дуже тепло глядачі зустріли виступи солістів Кірної Н., Шпильки О., Ломакіна В., Псарьова В., Псарьової А., Лиман О., Касяненко О.,  Тютюнник Л., Прохненко О.

Незабутні емоції у глядачів залишив виступ вокального жіночого ансамблю «Оксамит». Звучали естрадні, народні, патріотичні та ліричні пісні. Вірші про село, маму, батьківську хату декламувала Дяченко В. Іскристий гумор у виконанні Прохненко О. додав глядачам веселого святкового настрою.