Не забудемо ніколи

Дата: 03.09.2018 16:37

3 вересня громадськість, учасники АТО і рідні загиблих вшанували пам’ять бійців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, наших земляків – старшого механіка Олександра Шовтути з Недригайлова та старшого механіка-водія Сергія Грибеника з Кулішівки,  які загинули чотири роки тому на Луганщині від ворожих «Смерчів».

Розпочався захід урочистою ходою з 25-метровим Державним Прапором України від пам’ятника Т.Г.Шевченку до Меморіалу Скорботи і Слави у центрі селища Недригайлів, де відбувся захід по вшануванню героїв. У скорботній, урочистій, патріотичній  обстановці були висловлені слова глибокої пошани загиблим та їхнім рідним, відбулася панахида за полеглими бійцями та покладення квітів.

Після урочистостей був організований  автопробіг до могил героїв.