Сумська область, Недригайлівський район

Книга про Іваницю

Дата: 04.09.2018 14:41

Чудовим подарунком для Недригайлівської громади і, зокрема, для  комунального закладу «Недригайлівська  публічна бібліотека» стала книга  «Іваниця – дитя Купайла».  Це збірка нарисів з історії славетного села Іваниця, автором яких є Григорій Іванович Поперека. Багато років автор по зернині збирав документи і світлини, проводив пошукову роботу в архівах, музеях, бібліотеках, перечитував безліч літератури, не шкодував свого часу на спілкування із земляками, розповіді яких надихнули його на таку велику і важливу для всіх працю. Літопис Недригайлівщини, а відтак і Сумщини, збагатився змістовним виданням, яке буде з прихильністю зустрінуте мешканцями мальовничого Посулля.