Свято 1 вересня в Недригайлівській дитячій музичній школі

Дата: 05.09.2018 16:04

Вже традиційно в Недригайлівській дитячій музичній школі пройшло улюблене для першокласників та учнів свято «Музика єднає». Хтось із них переступив поріг закладу, ще нічого не знаючи про музику, а дехто вже навіть навчився співати, грати, танцювати, записувати ноти, малювати.

Як і завжди, в цьому році діти будуть навчатись грі на баяні, акордеоні, бандурі, гітарі, фортепіано, опановуватимуть ази хореографічного мистецтва та вчитимуться відображати свої думки і бачення оточуючого середовища в малюнках. На свято завітали селищний голова Остапчук І.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сиротенко А.Г., начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Тимченко А.І.

Якщо сьогодні мова йде про талановитих дітей нашої школи, то поряд з ними не можна не відмітити і наполегливу і натхненну працю викладачів закладу. В їхніх руках знаходиться найбільша з цінностей світу – Дитина. Викладачі творять з неї шедевр, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру.