Апаратна нарада 19 вересня

Дата: 19.09.2018 15:40

19 вересня   Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост.  За результатами апаратної наради Ігор Вікторович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися  благоустрою, діяльності комунальних закладів,  закладів освіти та культури, підготовки до опалювального періоду,  до відзначення Дня партизанської слави та ін.

Проводиться відповідна підготовка і цього тижня  відбудеться ряд заходів: 21 вересня - заходи з нагоди Дня партизанської слави, день с. Гринівка, 22 вересня о  9.00 –  обласна спартакіада з шашок на КСК «Колос» та ін.

Протягом тижня пройде ряд заходів,  присвячених Дню партизанської слави, у освітніх, клубних та бібліотечних закладах селищної ради.