Представники Недригайлівської селищної ради перебувають на навчанні з територіальної оборони

Дата: 02.10.2018 08:14

Сьогодні так складаються обставини, що населення повинне бути готове стати на захист свого краю. Тому необхідним є створення такої системи постійного забезпечення оборони держави, як війська територіальної оборони.

З 28 вересня й по 07 жовтня  військовозобов’язані Недригайлівської селищної ради проходять   10-денні навчання з територіальної оборони, що відбуваються   в  Роменському районі. Це широкомасштабні навчання Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом військовозобов’язаних.  В зборових заходах також приймають участь представники  з м. Ромни, Липоводолинського району.