Сім’ї Агоштін із Хоружівки вручили «пакунок малюка»

Дата: 09.10.2018 13:25

8 жовтня на територію Хоружівського старостинського округу завітав голова Недригайлівської районної державної адміністрації Панченко С.М. Разом із в.о. старости Гордієнко О.М., медичними працівниками очільник району відвідав сім’ю Агоштін С.А. та В.В., де нещодавно народилася дитина та вручили «пакунок малюка». Прозвучали щирі привітання батькам із поповненням у їхній сім’ї, побажали здоров’я, благополуччя, злагоди у родині, а також терпіння та мудрості у вихованні майбутнього покоління нашої держави.

Нагадаємо, що починаючи з 1 вересня 2018 року,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512,  здійснюється надання адресної соціальної одноразової натуральної допомоги при народженні дитини – набору  із 25 речей для новонароджених. До набору входять, зокрема: підгузки (не менше 94 штук в упаковці), вологі серветки (не менше 56 штук в упаковці), ситцеві пелюшки (розмір 80 x 95 см), фланелева, муслінова, а також багаторазова вологостійка пелюшки (розмір 60 х 80 см), дві шапочки, боді з коротким рукавом та боді з довгим рукавом, штани-повзунки, «чоловічки» з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки. Також «пакунок малюка» включає: термометр для води; термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником; ножиці манікюрні дитячі; прокладки для лактації (не менше 60 штук), ковдра тепла/демісезонна та плед-ковдра; матрац для колиски; рушник махровий для купання з кутком; іграшка-брязкальце; крем та рідке мило-шампунь дитяче. Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см. Зазначена коробка виготовляється з міцного гофрокартону з кашировкою та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки.

Такий пакунок в подальшому буде надаватися кожній родині при виписці з пологового будинку.

В.о. стрости села Хоружівка      Гордієнко О.М.