ДП «Роменське лісове господарство» піклується про відтворення лісового господарства

Дата: 19.10.2018 08:31

16 жовтня на території Недригайлівської об’єднаної територіальної громади було проведено комісійне обстеження  лісів за участю  представників ДП «Роменське лісове господарство», депутатського корпусу та працівників селищної ради.

У ході обстеження були з’ясовані питання щодо ведення та відтворення лісового господарства, переглянуто Проект організації та розвитку лісового господарства на території громади.

Відтворення лісів здійснюється на зрубах шляхом посадки лісових культур власним посадковим матеріалом, який вирощується даним підприємством.

За 2017 рік рубки головного користування на території громади склали 18,0 га; 7427 м3, санітарно – вибіркові рубки – 45,4 га; 515 м3, створено лісових культур  - 16,3 га.

За 2018 рік рубки головного користування – 17,4 га; 5739 м3, санітарно – вибіркові рубки – 64,1 га; 596 м3, створено лісових культур – 3,3 га.

В ході розмови з директором ДП «Роменське лісове господарство» Олег Олександрович пояснив, що останнім часом їхнє підприємство перебуває у напруженому становищі, фінансування галузі здійснюється на недостатньому рівні, штатні одиниці скорочуються, а тому підприємство працює на максимальних обертах.

Також Олег Олександрович наголосив на тому, що їхньою першочерговою метою є недопущення занепаду галузі, збереження лісових масивів для майбутнього покоління  та налагодження взаєморозуміння з місцевим населенням.

Спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради

Віталій Клименко