Хоружівські аматори сцени на Дмитрівській ярмарці

Дата: 14.11.2018 14:26

8 листопада на свято Дмитра у Недригайлові відбувся ярмарок, на який завітали гості з різних куточків району. Свято мало насичену програму: святковий концерт, безпрограшна лотерея, демонстрування різноманітних страв з картоплі, козацькі  розваги, виставки декоративно-прикладного мистецтва, у яких брали участь не тільки мешканці територіаль-ної громади, а й багато гостей.

Хоружівський округ представляли: майстриня вишивки з бісеру Валентина Кравченко та майстер ручної роботи з воску Ольга Борис. Також хоружівчанами була представлена журі страва з картоплі «Бджілки-трудівниці». За свої роботи вони отримали подяки.

Жіночий вокальний ансамбль «Сусідоньки» Хоружівського СБК  взяв участь у фестивалі пісенної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «Калиновий розмай», у якому зайняв 1 місце серед аматорських  колективів.

Людмила Доценко, художній керівникХоружівського СБК