Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків , в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на території Недригайлівської селищної ради

Дата: 14.11.2018 16:24

Оголошення

про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків , в яких не створено обєднання співвласників багатоквартирних будинків на території Недригайлівської селищної ради

14.11.2018

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку»,  рішень виконавчого комітету  Недригайлівської селищної  ради від 22.06.2017 «Про  конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку (будинків) на території Недригайлівської селищної ради»  та  від 31.08.2018  «Про затвердження конкурсної документації  щодо  проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків  на території Недригайлівської селищної ради» виконавчий комітет Недригайлівської селищної  ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Недригайлівської селищної ради   ,  в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним  будинком.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради       e-mail: sel_rada@ukrpost.ua     .

Конкурсна комісія