Сумська область, Недригайлівський район

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

Дата: 15.11.2018 08:43

13-14 листопада 2018 року на базі Конгрес-центру СумДУ відбувся тренінг для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування «Платформа Смарт-Сіті»в рамках  проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!».
Участь в цьому заході прийняли і представники Недригайлівської селищної ради - начальник відділу організаційної та загальної роботи Ігор Постоєнко та  депутат селищної ради,адміністратор сайту громади Юрій Сердюк.

Сьогодні одним із пріоритетів роботи органів місцевого самоврядуванняі є покращення комунікаційної спроможності їх діяльності. «Смарт-Сіті» – це концепція, яка зараз активно впроваджується в багатьох містах України,  це інноваційне місто, яке використовує інформаційні та комунікаційні технології та інші засоби для поліпшення якості життя. Запровадження вищезазначеної концепції  сприятиме розвитку якісного двостороннього зв’язку між владою та громадянами.