Дата: 21.11.2018 13:24

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка  872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року день 21 листопада визначений Днем Гідності та Свободи. Свято Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

Цього дня щоб вшанувати пам'ять про тих, хто поклав своє життя на захист Батьківщини, на території Меморіалу   Слави та Скорботи селища Недригайлів відбулося урочистосте покладення квітів до пам’ятних знаків учасникам АТО Олександру Шовтуті та Сергію Грибенику.

У заходах взяли участь представники влади, працівники установ, організацій селища та громадськість.