Година доброти і духовності «Ангел з одним крилом»

Дата: 29.11.2018 09:03

Турбота про знедолених та обділених здоров’ям людей — свята справа, до якої долучаються громадські організації, релігійні конфесії, благодійники і всі, хто за покликом серця присвятив себе служінню людям з особливими потребами.

Традиційно 3 грудня суспільство відзначає Міжнародний День людей з обмеженими можливостями: людей, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, людей, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Якщо одних доля сповна обдаровує своєю ласкою та прихильністю, то для інших тримає у своєму запасі важкий багаж із випробувань, і, коли комусь життя щоранку посміхається лагідною посмішкою, то хтось починає день із того, що збирає у кулак свою волю і робить черговий крок, аби вкотре здобути таку нелегку перемогу у боротьбі з хворобами.

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в Хоружівській бібліотеці в теплій, затишній атмосфері пройшла зустріч доброти і духовності «Ангел з одним крилом», організована бібліотечними та клубними працівниками.  Звертаючись до присутніх організатори заходу побажали  присутнім,

щоб завжди поруч із ними були люди небайдужі, люди чуйні і з добрим серцем – такі люди, котрі могли завжди прийти на допомогу. Над тим, щоб покращити і полегшити життя цій категорії населення, у нашому районі трудяться чимало людей.

Очільниця села Ольга Гордієнко в свою чергу звернулася до учасників заходу зі словами щирої підтримки. Вона подякувала усім за терпіння і розуміння до проблем, які доводиться спільно вирішувати, та запевнила, що влада буде й надалі допомагати, сприяти у їх вирішенні.

Теплі побажання очільники закладу закріпили подарунками та солодкими смаколиками.

Людмила Доценко, художній керівник

Хоружівського СБК,