У Хоружівці вшанували людей з інвалідністю

Дата: 05.12.2018 14:24

3 грудня -  Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день  привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

На території Хоружівського старостинського округу проживає 51 людина із цієї особливої категорії.  Хтось з них народився із фізичними вадами, дехто набув унаслідок травми чи хвороби. Виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу  Ольга  Гордієнко відвідала за місцем проживання жителів громади –  людей з інвалідністю. Побувала у сім’ї Шиян, де проживає дві людини з інвалідністю : Володимир Шиян і Тетяна Шиян. Також відвідала Ніну Литвиненко,  Катерину Бардак.  Ольга Михайлівна  вручила подарунки та висловила щирі слова підтримки, сподівання на силу духу та на милосердя і турботу про них з боку держави та односельчан.

Хочеться закликати всіх людей до милосердя, чуйності і доброти, які обов’язково допоможуть людям з обмеженими фізичними можливостями.

Хай буде всім у добрий час дорога,

Як перший крок з молитвою надії,

Благословення всім від долі і від Бога

І віри в себе, в світло, добрі мрії!