Вітання Недригайлівського селищного голови до Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2018 14:36

Шановні депутати селищної ради,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято ми по праву можемо назвати загальнонаціональним, адже воно стосується кожного представника територіальної громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

Ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.  Працюючи разом з людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування.

Тож від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної  Недригайлівщини та України.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави та нашого чарівного Недригайлівського краю, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

З повагою

Недригайлівський селищний голова                                                              І.Остапчук