Чергова перемога недригайлівців

Дата: 13.12.2018 13:33

12 грудня 2018 року в спортзалі футбольного центру Барса(м.Суми) відбувся товариський матч з футзалу, у якому зустрілися команди ФК Ветеран(Недригайлів) та збірна гравців обласного автодору.
На початку матчу грамотами за вагомий внесок в розвиток футболу, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Всесвітнього дня футболу були нагороджені гравці ФК Ветеран Вадим Гордієнко і Юрій Сердюк.
Матч закінчився перемогою "ветеранів" з рахунком 11:7.

У переможців голи забивали: Ігор Постоєнко-3, Сергій Строколіс-2, Олександр Коваль-2, Вадим Гордієнко-2, Вадим Заїка-1, Юрій Сердюк-1.