Бібліотека для дітей провела захід до Дня Святого Миколая

Дата: 20.12.2018 11:21

19 грудня у бібліотеці для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» відбувся чародій-вечір «Дітлахи чекають подарунків»  з метою поглиблення знань дітей про новорічні і Різдвяні  свята,  їх красу. За допомогою казки діти зрозуміли, хто він - Святий Миколай, який приходить до всіх без виключення.    А під час  бліц - опитування «Як я себе почуваю у бібліотеці?»,  діти мали змогу виразити свої почуття,  вкинувши смайлика Сніговичку-поштарику,  який радо їх зустрічав на абонементі для молодших користувачів.  У результаті у торбинці Сніговичка були тільки усміхнені смайлики, сумних не було, і це означає, що дітлахам було добре у стінах бібілотеки.

Мета заходу - виховувати бажання впроваджувати і оберігати  народні звичаї, розвивати усне мовлення, викликати у дітей бажання робити добро, викликати почуття любові до традицій та обрядів рідного краю.