Новорічний подарунок жителям Недригайлова

Дата: 21.12.2018 14:35

У селищі Недригайлів по  ІІ провулку Сумському, вулиці  Лугова, частково по вулиці Спортивна   реалізовано проект з будівництва вуличного освітлення на сонячних батареях. Встановлено 12 опор, облаштованих сонячними панелями та сучасними світодіодними світильниками. Протягом місяця триватимуть пуско-налагоджувальні роботи з регулювання режиму роботи світильників.

Як зазначив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, застосування альтернативних видів енергії є майбутнім суспільства. Наразі розглядається перспектива про  впровадження альтернативних видів  енергії на території громади.

У реалізації проекту активну участь взяли депутати Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк, Сергій Фільчаков та небайдужі жителі селища.