Новий рік іде на Україну

Дата: 26.12.2018 16:23

Наближається одне з  найвеселіших та найулюбленіших свят українців – Новий рік. Цьогоріч він простує по дорозі  зі  справжнім зимовим розмахом: снігами, заметілями, хуртовинами.  Та незважаючи на складні погодні умови, учасники художньої самодіяльності  Іваницького СБК і Зеленівського СК та вокальний жіночий ансамбль «Оксамит» 25 грудня відвідали з виїзним концертом жителів с. Чемоданівка та с. Зелене і привітали їх з наступаючим Новим роком. Самодіяльні артисти подарували всім присутнім півтори години незабутніх вражень, гарного настрою та позитивних емоцій.

Під час проведення концертної програми в с. Чемоданівка вшанували учасника бойових дій, ветерана АТО, жителя с. Чемоданівка Василя Довбню. В особі цього мужнього воїна висловили вдячність всім захисникам незалежності та суверенітету нашої держави.

З вітальним словом до присутніх звернувся депутат Недригайлівської селищної ради Анатолій Авраменко.

Складні погодні умови внесли свої корективи у проведення святкових програм. В с. Зелене,  через хуртовину,   було відсутнє електропостачання. Та місцеві жителі, прихильники самодіяльності, вийшли із складного становища: підвезли генератор і концерт все ж відбувся.

Ми щиро вдячні керівництву ТОВ «Урожайна країна» та ТОВ «Діамант – Агро» за надання транспорту та підвезення до сіл Чемоданівка та Зелене.

Директор Іваницького СБК Любов Тютюнник