ФУТЗАЛ. ЗІГРАЛИ В СТОЛИЦІ

Дата: 28.12.2018 11:39

Гравці ФК Ветеран(Недригайлів) взяли участь у Всеукраїнському футзальному турнірі серед аматорських команд «КУБОК НОВОГО РОКУ-2019»(гравці віком 45 років і старші) на призи газети «Київський футбол в Україні».
Турнір відбувся 23 грудня у приміщенні Спортивного комплексу Київського Національного торгово-економічного університету.

Участь команди ФК Ветеран(Недригайлів) в турнірі відбулася завдяки підтримці Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука та голови громадської організації «Серця кіборгів» Анатолія Свирида.
Кращих гравців недригайлівської команди - Юрія Сердюка і Миколу Рогозіна - організатори відзначили дипломом та грамотою.
В турнірі взяли участь 5 ветеранських футбольних команд України. Суперниками недригайлівської команди були дві ветеранські команди з Києва, а також футзальні колективи з Чернігова та Обухіва.