Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука з Новорічно-Різдвяними святами

Дата: 29.12.2018 09:13

Шановні жителі територіальної  громади! Дорогі земляки!

Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, я бажаю Вам і вашим близьким щастя, здоров’я, нехай перед Вами відкриються нові перспективи і Ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

З повагою Недригайлівський селищний голова

Ігор Остапчук