Часи новорічні – святкові містичні!

Дата: 02.01.2019 11:36

У Хоружівському СБК  відбулося святкове дійство «В новорічну ніч збувається все, що забажається». У розважальній програмі прийняли участь майже всі художні колективи Будинку культури. Свято розпочалося з новорічних  привітань ведучої Віри Шмат. Аматори драматичного колективу показали майстерність, виступивши з новорічними мініатюрами та виконавши ролі казкових героїв. Вдалими були виступи Алли Будяк – у ролі Вєрки Сердючки та Валентини Проненко – у ролі Баби яги.

У виконанні жіночого вокального ансамблю «Сусідоньки» та Людмили Доценко звучали новорічні пісні та привітання. Чудовими гуморесками порадувала односельчан  Людмила Тютюнник.  І, звичайно ж, на свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, ролі яких виконали Оксана Омельченко та Володимир Майборода, які привітали всіх з новорічними святами, а потім разом з казковими героями та глядачами водили хоровод навколо ялинки, проводили ігри, конкурси та загадки.

Новорічними звуковими ефектами та музичним супроводом  свято забезпечив звукорежисер Юрій Доценко.

Окрему подяку хочемо висловити на адресу правління ТОВ «Золоті лани» за надану спонсорську допомогу у придбанні костюмів Діда Мороза та Снігуроньки.

Людмила Доценко , художній керівник

Хоружівського СБК