Виконком 25 січня

Дата: 25.01.2019 14:44

25 січня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про підсумки виконання програми економічного та соціального розвитку і бюджету Недригайлівської селищної ради за 2018 рік». Виступаючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук зазначив, що діяльність селищної ради  у 2018 році була направлена на виконання показників програми економічного і соціального розвитку, селищного  бюджету,  на виконання завдань з безперебійної роботи галузей культури, освіти, дошкільних  навчальних  закладів, житлово-комунального господарства, благоустрою, утримання доріг, своєчасну виплату заробітної плати та ін.

Як наслідок плідної роботи, затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,6%. Селищний голова проаналізував роботу селищної ради за напрямками: «Виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік», «Інвестиційна діяльність»,  «Сільське господарство», «Підприємництво, споживчий ринок», «Житлово-комунальне господарство»,  «Земельні питання», «Зайнятість», «Адміністративні послуги», «Публічні закупівлі», «Соціальний захист», «Служба у справах дітей», «Освіта», «Підтримка сім’ї, дітей та молоді», «Фізична культура і спорт», «Культура», «Туризм», «Охорона навколишнього середовища», «Підвищення рівня безпеки життя громадян», «Цивільний захист та техногенна безпека». У обговоренні питання виступили заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Валентин Акімов, Анатолій Сиротенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна Сердюк, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Анна Тимченко, староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткий, в.о. старост Іваницького, Маршалівського, Хоружівського старостинських округів Сергій Олійник, Валентина Дяченко, Ольга Гордієнко.  Як наслідок обговорення, були окреслені пріоритетні напрямки роботи селищної ради. Це, зокрема, зміцнення фінансової спроможності громади, залучення коштів з різних бюджетів, продовження роботи над розвитком комунальних підприємств, підписання угод про соціально-економічне співробітництво, збільшення відсоткових ставок за землю орендуючими підприємствами, застосування енергоефективних технологій та ін.

Також на засіданні виконавчого комітету були погоджені проекти Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2019 рік, селищної Програми соціального захисту населення «Турбота» на      2019-2021 роки,  Програми  підвезення педагогічних працівників на 2019-2021 роки, Програми на здійснення внесків для зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Недригайліводосервіс» на 2019 рік, розглянуті питання «Про заходи щодо забезпечення  реалізації громадянами      конституційного права на звернення», «Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради   за підсумками роботи 12 місяців   2018 року», «Про хід    виконання         Програми  підвезення педагогічних працівників на 2017-2018 роки», погоджені  окремі тарифи та тарифи на водопостачання по комунальному  підприємству «Недригайлівводосервіс», розглянуті інші питання.

З питань порядку денного перед присутніми також виступили головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій  та регуляторної діяльності селищної ради   Людмила Долуда, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко, начальник відділу праці та соціального захисту населення Леніна Волошко, директор комунального підприємства «Недигайлівводосервіс»  Володимир Токаренко. Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли члени виконавчого комітету Валентин Петльований, Олександр Пулях, Алла Ломонос, Ольга Прокопченко, Анатолій Чорненко.