Інтерв'ю з заступником Недригайлівського селищного голови Валентином Акімовим

Дата: 04.02.2019 11:49

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Акімов дав журналіістам газети "Голос Посулля"  інтерв'ю з приводу ситуації щодо розчистки від снігу доріг громади.

Хто проводить роботи з розчищення доріг від снігу по селищу?

По селищу Недригайлів розчистку снігу проводять комунальне підприємство «Недригайлівводосервіс», приватні підприємці Простак І.М., Бабій В.М., Подоляка О.В., Кіяшко О.Г., Короткий І.І. Роботи проводяться і вдень і вночі, за що щиро дякуємо усім, хто залучений до цих робіт.

Чи укладені з ними договори на проведення таких робіт?

Так, з усіма, хто проводить розчистку снігу, укладені договори на проведення робіт.

Яка сума для цього закладена у бюджет селищної ради?

Бюджетом Недригайлівської селищної ради передбачені кошти у повному обсязі на виконання вищезазначених робіт. Але Недригайлівська селищна рада намагається залучати і інші джерела фінансування.

Чи техніка недригайлівського і хоружівського кооперативів бере участь у чищенні снігу?

Техніка недригайлівського та хоружівського кооперативів у розчистці  снігу участі не бере  по причині  відсутності трактористів,  які на даний час знаходяться  на обліку у центрі зайнятості.

Чия техніка чистить дороги в селах ОТГ? (Маршалах, Іваниці, Хоружівці, Кулішівці, Гринівці)

У старостинських округах  розчистку проводять орендарі земельних паїв  у рахунок угод  про  соціально-економічне співробітництво. Це ТОВ «Урожайна країна», ТОВ АФ «Хоружівка», ТОВ «Діамант-Агро», ТОВ «Агрополіс».  До робіт долучаються і  приватні  підприємці на місцях: Косенко С.М., Мовчан Ю.О., Постіл П.І.

Чи чистить тротуари міні-трактор, який селищна рада придбала у минулих роках? І де він зберігається?

На даний час немає потреби у залученні міні-трактору для чищення снігу. Головне його призначення – обкошування обочин, придорожніх смуг, об’єктів соціальної сфери. На даний час він знаходиться у КП «Недригайлівводосервіс».

Від себе хочу додати, що з метою оперативного реагування на небезпечні події, пов’язані з ускладненням погодних умов у селищній раді забезпечено цілодобову роботу штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в осінньо-зимовий період, для вжиття невідкладних заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій.