Перемога команди Недригайлівської селищної ради у змаганнях

Дата: 15.02.2019 13:53

14 лютого на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся другий етап (фінал) відкритого турніру Недригайлівського району зі стрільби серед збірних команд. Участь у ньому взяли чотири найсильніші команди Недригайлівщини, в складі кожної команди – по чотири кращі стрільці (2 чоловіки й 2 жінки). Змагання проходили у двох видах – стрільба з пневматичної рушниці й дартсу. Всі учасники намагалися показати якомога кращі результати й додати у скарбничку своєї команди якнайбільше залікових балів. Проте, переможцем стала збірна команда Недригайлівської селищної ради, яка випередила за сумою набраних балів команди Недригайлівської райдержадміністрації, медичних установ та збірну команду Недригайлівського району (ІІ, ІІІ та ІІІ місця відповідно).

Перемогу нашій команді принесли Олег Кравченко (спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної та загальної роботи селищної ради),  Сергій Гордієнко (директор культурно-спортивного комплексу «Колос»), Юлія Данко (директор інклюзивно-ресурсного центру Недригайлівської селищної ради) та Маргарита Пулях (фахівець із соціальної роботи відділу праці та соціального захисту населення селищної ради). Тож вітаємо наших стрільців з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів у спортивних змаганнях та в житті.

Вадим Покотило, спеціаліст І категорії відділу освіти, сімї, молоді та спорту селищної ради