Наші перемоги на турнірах з дзюдо та самбо

Дата: 21.02.2019 09:20

16 лютого у місті Лохвиця пройшов турнір з дзюдо,   в якому взяли участь команди з Полтавської, Київської, Сумської областей. Достойно представили Недригайлівщину вихованці Недригайлівської ДЮСШ, які в підсумку вибороли  ІІІ місця – Олександр Токаренко, Максим Тимченко, Ростислав Цапенко, Едуард Кобихно. Пяті місця  зайняли Максим Соболь, Максим Заїка, Максим Воропай.

17 лютого у місті Суми  пройшов традиційний обласний зимовий турнір «Козачок» з боротьби самбо. У напруженій боротьбі «золоті» медалі здобули Владислав Манько, Давид Коренев, Дєніс Маслюк. Другі місця посіли Альона Савосько, Ростислав Шевцов, Ярослав Квасницький, Данило Стадніченко, Іван Татарчук, Давид Бойко. Треті місця вибороли  Павло Плахотний, Віталій Савосько, Дмитро Федина, Антон Головченко, Ростислав Веретільник, Андрій Павленко, Олександр Васильченко, Костянтин Чечоткін, Денис Чинін, Артем Дівіріч, Максим Кобихно, Богдан Антонов.

Під час зазначених турнірів спортсмени були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Велика подяка батькам вихованців за допомогу у виїздах на змагання.