Дата: 25.02.2019 09:14

21 лютого представники всіх націй відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято незвичайне, і відзначають його по-особливому. Саме цього дня у відділ бібліотеки для дітей  комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека»  на  літературну гру-конкурс «За словами у кишеню» завітали учні 3-А та 3-Б класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) разом  із учителем Євгенією Шведовою.

Обираючи кращого знавця рідної мови, юні мовознавці із задоволенням взяли участь у вікторинах: «Спробуй казку відгадати», «Скажи без затримки»,  «Мовне асорті»,  «Всезнайко», «Відгадай загадку», «Закінчи прислів’я».  Активними учасниками були Єгор Нємцев та Артур Ковальчук, а кращим знавцем української мови визнали Лізу Юрченко. Всі учасники отримали заохочувальні призи.

Завідувач відділу бібліотеки для дітей Ірина Кужель