Відбулися засідання постійних комісій

Дата: 26.02.2019 15:01

У процесі підготовки до сорок п’ятої сесії Недригайлівської селищної ради 25.02.2019 відбулися засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради.

Присутні обговорили проект порядку денного сорок п’ятої сесії та, доповнивши його чотирма питанням, опрацювали тридцять дев’ять проектів рішень.

На засіданнях постійних комісій розглянуто  такі проекти рішень:

• Про селищну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019 рік
  • Про використання коштів Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень у 2018 році
  • Про Програму підвезення педагогічних працівників на 2019-2021 роки
  • Про внесення змін до рішення 32 сесії 7 скликання від 26.06.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»
  • Про внесення змін до рішення Недригайлівської селищної ради «Про туристичний збір» від 30.06.2011(12 сесія)
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

Також депутати активно обговорили проекти рішень, що стосуються затвердження актуалізованих звітів про оцінку майна комунальної власності – нежилих будівель для продажу на аукціоні

Членами постійних комісій було обговорено й ряд інших питань та схвалено відповідні проекти рішень.

У роботі постійних комісій взяли участь секретар Недригайлівської селищної ради Постоєнко І.В., заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Акімов В.В. та Сиротенко А.Г., начальники та спеціалісти відділів Недригайлівської селищної ради.

Сесійне засідання відбудеться 27 лютого 2019 року о 10.00 год.